"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Ubisoft dává hráčům The Division stovky Phoenix kreditů jako kompenzaci za bug s batohem a za zmizelé postavy na Xbox One. Takoví hráči obdrží 500 Phoenix kreditů a 10 kusů high-endového craftovacího materiálu. Pokud jste se také zalogovali o víkendu, dostanete 150 Phoenix kreditů, protože nešly denní mise. Jak se bude kompenzovat ten nový exploit, to zatím Ubisoft nezveřejnil.

- Dark Souls 3 je pro Namco Bandai nejrychleji prodávanou hrou v USA. Kromě toho se Dark Souls 3 umístilo také na první pozici v žebříčku nejprodávanějších her ve Velké Británii, což se stalo poprvé v sérii. Při této příležitosti vydali také pěkný nový trailer Kingdom Fall.

- Chcete vědět, co dělá tvůrce BioShocku Kevin Levine? Očividně se dal na tvorbu interaktivních filmů vycházejících ze seriálu Twilight Zone. V rozhovoru pro Wired říká, že chce prozkoumat zónu mezi filmy a videohrami.

- Autor No Man's Sky nám ukazuje, co všechno půjde udělat na planetách, které sami objevíte.

- Jeden YouTuber se rozhodl, že vytvoří obrovské BFG 9000 z DOOMa pomocí LEGO. A takhle to dopadlo.

- Umbrella Corps, spinoff Resident Evil, má novou ukázku ukazující arktickou mapu.

Reklama