"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Podívejte se na trailer ke strategii Battlefleed Gothic: Armada, která je již k dispozici na Steamu.

- PlayStation Now míří do Evropy. Beta se objeví nejdříve ve Francii, Lucembursku a Německu. Pak se dá předpokládat, že se rozšíří do dalších regionů. Jak určitě víte, PlayStation Now umožňuje platit předplatné a mít přístup k plnohodnotným hrám, které jsou streamované do konzole.

- Rocket League už hraje přes 14 milionů lidí. Nerovná se to počtu prodaných kopií, protože byla hra nějakou dobu na PlayStation Plus zdarma a navíc se počítá každý vytvořený účet, který hru hrál. Ale stejně je to impozantní číslo.

- Na PC a PS4 míří stealth akční hra s názvem Aragami, vyjde na podzim. Možná ji znáte pod dřívějším názvem Twin Souls: The Path of Shadows. Podívat se můžete na trailer.

- X360 exkluzivita Shadow Complex Remastered se objevila včera na Xbox One a jak se zdá, exkluzivní okénko skončilo a bude k dispozici také na PC a PS4. Třetího května na PS4 a někdy v květnu také na PC.

- 18 minut hraní Frozen Synapse 2.

Reklama

O autorovi

Ales Harazim

Ales Harazim

Redaktor