Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 27. dubna

Steam nabízí filmy, Uncharted 4 je už v prodeji a kde se odehrává Horizon: Zero Dawn?

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na eBay už je možné zakoupit Uncharted 4, ačkoli hru ještě nedostali ani recenzenti. Dva týdny před oficiálním zahájením prodeje se totiž kopie dostaly do některých obchodů, které je začaly vesele prodávat. Ale ceny se šplhají pěkně vysoko za hraní dříve.

- Hitman GO dostane verzi pro virtuální realitu. Původně hra vznikla pro mobilní zařízení, ale později se objevila i na PC a konzolích. Teď bude předělána pro VR, konkrétně bude exkluzivní na Oculus Rift a Gear VR, což je VR Samsungu využívající Oculus technologii. Hitman GO pro VR vyjde 11. května.

- Paragon, chystaná MOBA od Epic Games, bude mít otevřenou betu. Pokud jste se registrovali, první možnost hru vyzkoušet budete mít už tento víkend, další test bude o týden později od 5. do 8. května. Beta probíhá jak na PC, tak na PS4. Více informací najdete zde. Jinak bude existovat i krabicová verze za cenu plné hry, jejíž součástí je 6000 coinů na nákup v digitálním obchodě.

- Jak se zdá, Horizon: Zero Dawn se bude odehrávat v americkém Koloradu. Zde je spousta důkazů:

1
2
3
4
5
6
7
8

- Ve virtuální realitě si už můžete prohlédnout také Černobyl. Společnost The Farm 51 vydává k 30. výročí katastrofy virtuální prohlídku tohoto zajímavého místa.

- Jak se zdá, Steam rozšiřuje svou nabídku a můžete si tam vypůjčit už i pár filmů. Zatím nejde o žádné velké hity, spíše staré béčkové horory od Lionsgate, ale třeba jde o první krok.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna