Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 29. dubna

PS Plus hry zdarma na květen, Iron Man edice Xbox One nebo PS4 verze Oxenfree.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Příští týden přijde na PS4 a Xbox One Survival mód do Fallout 4. Prozradilo to na svém oficiálním fóru Bethesda. Vyjde spolu s patchem, který opravuje velkou spoustu věcí. Co přesně si můžete přečíst na výše uvedeném odkazu.

- Takhle bude vypadat speciální Iron Man edice Xbox One od Microsoftu. Prý ji designoval Tony Stark. Zatím tuto edici nabízí k výhře pouze Microsoft ve Francii.

- Už si můžete nakupovat Steam hry za Bitcoiny, pokud jste skutečně pokrokoví a alternativní. Bitcoin se ukazuje jako hlavní platidlo na takových místech jako je Indie, Čína nebo Brazílie.

- Oxenfree už má datum vydání na PS4 a oproti verzi na Xbox One a PC bude mít různé nové konce a také mód New Game Plus.

- Když už jsme u PlayStation, v květnu se předplatitelé PS Plus mohou těšit na PS4 verzi Tropico 5 zdarma. Dále také na závody Table Top Racing. Na PS3 dostanete Bionic Commando Rearmed 2 a LocoRoco Cocoreccho!. Pro PS Vitu bude zadarmo God of War: Ghost of Sparta a Switch Galaxy Ultra.

- Quantum Break na Xbox One se dočkalo aktualizace. Co všechno opravuje najdete v tomto seznamu, ale jsou to ty největší problémy s vypadávajícím zvukem, kolizemi předmětů nebo chyba, která vymazávala postup ve hře.

- Podívejte se na trailer na inovativní FPS Superhot pro Xbox One. Hra vychází již 3. května!

Reklama

Související obsah

Představeno rozšíření kampaně Borderlands 3

Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot.

PlayStation 5 datum vydání prý 20. listopadu 2020?

+ údajná vyšší cena, později než Xbox Two?

Příští rok oznámí další Saints Row

+ možné datum Dying Light 2, Daymare: 1998 pro PS4.

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna