Re-edice Enemy Front a Lords of the Fallen

Za příznivé ceny.

Domácí distributor Comgad se dohodl s City Interactive na zařazení jejich titulů do nabídky. Předtím je přitom mělo v portfoliu ABC Data, ale pod nimi nebyly vůbec vidět.

Pro české hráče to znamená re-edice dvou starších her, oceňovaného RPG Lords of the Fallen a válečné FPS Enemy Front, za příznivě nízké ceny. K lokalizaci už vydavatel nesáhl, půjde opět o anglické verze.

Vývojáři z CI Games na nás nehledí pouze skrz zaměřovač odstřelovací pušky z úspěšné multiplatformní série SNIPER, ale mají lety prověřený arzenál zbraní, které se nebojí použít!

Do naší nabídky se prostřílela moderní střílečka ENEMY FRONT s vysoce interaktivním zážitkem. Zapomeňte na lineárnost a vrhněte se do boje s vlastním stylem. Vyzkoušejte odstřelování, plížení, sabotáž... nebo do toho skočte rovnou po hlavě. Na detailním pozadí jedinečných evropských lokací se hráč ocitá ve druhé světové válce v roli Američana Roberta Hawkinse, který bojuje po boku hnutí odporu proti nacistům ve Francii, Německu, Norsku a během Varšavského povstání.

Comgad vydává ENEMY FRONT v originální anglické verzi pro PC za DMOC 299 Kč / 11,99 € a pro PS3 a X360 za 599 Kč / 21,99 €. Druhá novinka naší nabídky se nebojí popustit uzdu fantazie a vydává se do rozlehlého temného světa, který se chvěje strachem před nájezdy démonických bytostí, jejichž legie se valí z temné říše a lační po nevinných duších. Ve velkolepém akčním RPG LORDS OF THE FALLEN se postavíte mocným Pánům - generálům rhogarské armády - vyzbrojeni legendárními zbraněmi a zapovězenou magií.

Comgad vydává LORDS OF THE FALLEN v originální anglické verzi pro PC za DMOC 299 Kč / 11,99 € a pro PS4 a XONE za 699 Kč / 24,99 €. Obě hry se za výše uvedené příznivé ceny objeví v nabídce Comgadu již během května.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

PC konverze Horizon Zero Dawn se ihned stala bestsellerem

+ obrázky, HW nároky, technické vychytávky.

Zdarma Watch Dogs 2 PC za jednu "maličkost"

+ video-pozvánka na nedělní show UbiSoft Forward.

Už víme, kdy proběhne xboxová událost roku

Co si zakroužkovat do kalendáře a co tam čekat?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna