Chvalozpěvy o Total War: Warhammer

Jen devítky a osmičky.

Jako se všichni ve světě shodli na nekvalitě Homefront: The Revolution, neliší se názory ani na Total War: Warhammer (Alza.cz), avšak na opačném spektru hodnotící stupnice se samými devítkami nebo nejhůře osmičkami na OpenCritic.

"Když se smíchalo známé fantasy univerzum s taktickou hratelností slavné série, vzešla z toho jedna z nejlepších RTS všech dob," odvážně praví GameSpot. Jiní mluví o charismatické, vyzývavé hře, která uspokojí všechny vyžívající se v masivních bitvách. Dle Game Informeru jde o excelentní a zábavnou volbu, která naplno těží ze síly předlohy.

1

IGN zase vypíchlo hluboký vývoj postavy a správně uchopenou kampaň o invazi Chaosu. Sice prý trochu trpí v tempu a nastavení, ale jinak je naplněním snu recenzenta o obřích armádách, obrech a meteoritech padajících z nebes.

Dle redaktora Destructoid máme čest s nejlepším dílem série, který muselo být nesmírně těžké vyrobit, aby se neobětovaly nosné pilíře značky a zároveň se vytěžil neuvěřitelně rozsáhlý zdrojový materiál licence od Games Workshopu. Web Game Revolution zase ocenil důraz na detaily a fakt, že fanoušci Warhammeru neodejdou zklamáni, přesto hra zároveň umí být zábavná.

Níže sledujte hodinu a půl hraní kampaně za Vampire Counts - my už konečně mohli začít pracovat na recenzi, kterou se budeme snažit přinést do konce měsíce. Zatím čtěte naše dojmy, hra bude venku s českými titulky 24. května.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 24. února

Herci z 2. řady Zaklínače, správňáci v Mass Effect, rekord Rainbow Six, Early Access Grounded a Baldurs Gate 3...

Letos už méně přídavků Gran Turismo Sport

+ náhled aut z toho únorového.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna