Úvodních 20 minut z O víně a krvi

+ změny v patchi česky.

S blížícím se vydáním datadisku logicky roste intenzita materiálů, které se k nám dostávají. Třeba na IGN natočili úvodních 20 minut z hraní O víně a krvi (Alza.cz), které se už jinak na PS4 dá pre-loadovat před zítřejším odemčením (grafický rozbor, recenze).

Aktivní domácí fanstránka o Zaklínač 3 zase přeložila rozsáhlý výpis změn v patchi 1.20, který se v těchto dnech objevuje na všech platformách a má velikost mezi 2 až 5 GB. Zde první část a tady je druhá část - vylepšují a opravují toho opravdu hodně - například:

Byla přidána kniha s názvem „Zázračný průvodce gwintem", která zobrazuje počet karet chybějících v hráčově sbírce ze základní hry a informuje o tom, ve kterém regionu dané karty najít, čímž usnadňuje dokončení achievementu Karbaník. Tuto knihu je možné získat buď od učně hrajícího gwint v prologu, nebo od obchodníka poblíž mostu svatého Řehoře ve Zlaté čtvrti Novigradu.

Do nastavení hratelnosti byla přidána možnost zvyšování síly protivníků. Pokud jsou protivníci příliš jednoduší kvůli nízké úrovni, tato možnost z nich znovu udělá výzvu. Není tím ovlivněno množství získaných zkušeností, kořist nebo odměna v rámci questu. Zvyšování síly protivníků je možné zapnout či vypnout kdykoliv, dokonce i během souboje (ovšem v takovém případě se nepříteli plně obnoví zdraví).

Byla přidána nová funkce týkající se knih a svitků. Když jsou poprvé sebrány, je možné je okamžitě přečíst stisknutím určeného tlačítka, aniž by bylo nutné jít do inventáře. Všechny sebrané, ale ještě nepřečtené knihy a svitky jsou v inventáři uloženy mezi příběhovými či ostatními předměty. Po přečtení je možné knihy a svitky prodat, jelikož jejich obsah je uložen v knižní sekci rejstříku.

Byl vylepšen inventář, kde jsou nyní předměty v rámci jedné mřížky rozděleny do dalších podkategorií: zbraně a zbroje; oleje, elixíry a petardy; úkolové a ostatní předměty; jídlo a jezdecká výbava; výroba a alchymie. Kromě toho byl předělán vzhled popisů, jejichž velikost je navíc možné měnit stisknutím určeného tlačítka. Jednodušší než kdy předtím je také porovnávání předmětů, jelikož bylo přidáno shrnutí změn statistik.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna