Odhalení Agents of M.A.Y.H.E.M. od tvůrců Saints Row

Parodie na superhrdiny.

Když se ráno mluvilo o tom, že v pět odpoledne bude oznámena nová AAA hra od známého studia, věštila se právě tahle od Volition. I název sedí s dřívější registrací ochranné známky vydavatelem Deep Silver.

Agents of M.A.Y.H.E.M. bude singleplayerovou third-person akcí, která si dělá srandu ze superhrdinů, což vám dojde hned z úvodních vteřin debutového filmečku níže. Z dvanácti ikonických, vysoce zkušených agentů s unikátními schopnostmi a osobností si vyberete tři vyvolené, kteří tak vytvoří vaši jednotku. Během hraní se mezi těmito třemi můžete libovolně přepínat (jako v GTA5), což má zajistit hloubku hratelnosti.

Odehrávat se vše bude v technologicky vyspělém otevřeném velkoměstě, Soulu. Stane se vaším hřištěm, kde budete hledat tajné výzkumné laboratoře, doupata protivníka a odkrývat děsně ohavnou zápletku. Celá hra byla inspirována výběrem popkulturních idolů minulosti i současnosti, ať už jde o komiksy či kreslené příběhy, které zahraniční televize vysílají v sobotu ráno.

Máte si prý představit, jako kdybyste vzali Suicide Squad a vypustili ji do futuristické verze metropole Jižní Koreje. Nemusíte přitom vždy nutně hrát za klaďasy, ani to nebudou hrdinové vyloženě s velkým H, což je ale součástí jejich šarmu. Vybaveni budou hypermoderními zbraněmi a gadgety, se kterými se dostatečně vyblbnete a zabaví vás na dlouho.

11

Ptáte se tedy, co bude mít hra společného se sérií Saints Row, když nejde o její regulérní pokračování, jak se dopředu předpokládalo? "S ní sdílí určité příběhové prvky, symbolismus a design," praví výrobce. Odvolává se přitom na dovednosti autorů z Volition, kteří dokáží překvapovat a mají na kontě miliony prodaných kusů. V nové značce prý předvedou svou kreativitu a zužitkují to, co se za dekádu tvorby tohoto žánru naučili.

Agents of M.A.Y.H.E.M. vyjde v roce 2017 pro PC, PS4 a X1 - více na čerstvě spuštěné homepage, odkud máme první tři obrázky ve vysokém rozlišení.

12
13
14
15

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna