Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 13. července

Jak hrát Pokémon Go v Čechách, Pokémon gay erotika nebo podivný nákup Splash Damage.

- Pokémon Go je už takový hit, že k němu samozřejmě vzniká také gay erotika. Seznamte se s knihou Pokebutt Go. Pro zájemce je k dispozici na Amazonu za pouhé tři dolary.

1

- Rocket League bude mít podobný placený loot system, jako má Counter Strike. Informace leaknuly na Reddit a potvrdili je už i samotní vývojáři. Loot bude pouze kosmetický a více informací se dozvíme příští měsíc.

- Nemůžete vydržet, až u nás bude oficiálně Pokémon Go? Máte Android telefon? Stáhněte si tento APK soubor, přehrajte ho do telefonu, tam ho najděte a nainstalujte (musíte mít nastaveno povolení instalovat externí soubory) a můžete vesele hrát.

- Noví Worms budou mít v rámci předobjednávat spoustu hostovaček z jiných her. Například Rocket League, Payday 2, Saints Row 4 nebo dokonce Goat Simulator.

- Do Brutal Doom přibyly zbraně z nejnovějšího Dooma. Mod si můžete stáhnout na této adrese.

- Hudební skladatel stojící za hudebním motivem v Civilization 4 se vrací k Civilization 6. Hudební motiv v šestce opět skládá Christopher Tin, což je jediný hudební skladatel, který získal Grammy za videoherní soundtrack. Stalo se to v roce 2011 za Baba Yetu.

- Společnost Splash Damage, kteří stojí za multiplayerem ke Gears of War 4 nebo hrou Dirty Bomb, mají dost nečekaného nového majitele. Je jí čínská společnost zpracovávající kuřecí maso, Leyou. Prý se tak rozhodli, protože dodávání kuřecího masa je těžký byznys, takže chtějí mít další větve obchodu. Ehm.

Reklama

Související obsah

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna