Battlefield 4 dostal čistší rozhraní

Ukázky uvnitř.

EA stojí za to věnovat se i tři roky staré hře. Nebo to spíš interpretovat jinak, jako sjednocení uživatelského rozhraní pro všechny poslední díly série?

Ať tak či onak, Battlefield 4 dostal v rámci 4 GB velkého patche úplně nová, čistší menu, která jsou jednoduchá a snadno porozumitelná. Později se budete tím samým navigovat i v BF1 (Alza.cz) a předešlý BF: Hardline.

Přichází nové uživatelské rozhraní vytvořené s cílem propojit všechny hry Battlefield intuitivnějším a centralizovaným systémem - a začíná se s Battlefieldem 4 na konzolích. Kromě zásadně předělaného vzhledu přijdou i úpravy ve vlastním způsobu hry s přáteli. Hra družstev doznala hned několik změn, které mají hráčům usnadnit vstup do boje po boku svých známých spolubojovníků.

Aktualizace zahrnuje i mnoho dalších dílčích změn, kterých si postupně všimnete sami. K těm větším patří spuštění systému pro doporučování map, režimů apod. A protože se unifikovaného uživatelského prostředí dočká ke konci roku i Batttlefield 1, získáte možnost snadno přepínat mezi všemi hrami série Battlefield, které vlastníte a používáte.

2
3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna