Na rozdíl od řady jiných her, které se tímto názvem pyšní, je tentokrát označení "Edice Hra roku" zasloužené. Držitel přes 800 ocenění pro nejlepší titul minulého roku už zítra vyjde v kompletní edici, která obsahuje přes 150 hodin příběhové zábavy v otevřeném světě. Jak známo, součástí je veškerý DLC obsah a oba velké datadisky. Pár minut starý trailer na GOTY edici:

Než si tuto verzi Zaklínač 3 koupíte (Alza.cz od 999 Kč), vězte, že zítra vyjde též patch 1.30. Vimme Vivaldi v něm má nový vzhled, opravuje řadu věcí a chyb v hratelnosti, questech či rozzraní popsaných v tomto PDFku.

Ze zveřejněných finančních výsledků CD Projektu Red jsme se jinak dozvěděli, že tato hra mu v tržbách za první polovinu letošního roku vynesla 82 milionů dolarů, což se přeneslo do zisku 35 milionů dolarů. Je to samozřejmě značný pokles oproti situaci před rokem, kdy Zaklínač 3 vyšel, přesto to pořád není špatné, za což vděčí hlavně dvěma datadiskům. Jejich přesná prodejní čísla firma nesdělila, ale prý byla velká, zejména ten druhý O víně a krvi (první DLC vyšlo už loni, tudíž zde není moc zohledněno).

Daří se i obchodu GOG hlásícím tržby 17 milionů dolarů, což je pro něj rekord, prý i díky starým hrám. Na grafu níže se můžete mrknout, co znamená pro CD Projekt vydání Zaklínače. Momentálně hledá programátora pro dopravní prostředky do Cyberpunk 2077.

1

Reklama