Trailer ze zítřejší re-edice Zaklínač 3

A kolik už vydělal CD Projektu.

Na rozdíl od řady jiných her, které se tímto názvem pyšní, je tentokrát označení "Edice Hra roku" zasloužené. Držitel přes 800 ocenění pro nejlepší titul minulého roku už zítra vyjde v kompletní edici, která obsahuje přes 150 hodin příběhové zábavy v otevřeném světě. Jak známo, součástí je veškerý DLC obsah a oba velké datadisky. Pár minut starý trailer na GOTY edici:

Než si tuto verzi Zaklínač 3 koupíte (Alza.cz od 999 Kč), vězte, že zítra vyjde též patch 1.30. Vimme Vivaldi v něm má nový vzhled, opravuje řadu věcí a chyb v hratelnosti, questech či rozzraní popsaných v tomto PDFku.

Ze zveřejněných finančních výsledků CD Projektu Red jsme se jinak dozvěděli, že tato hra mu v tržbách za první polovinu letošního roku vynesla 82 milionů dolarů, což se přeneslo do zisku 35 milionů dolarů. Je to samozřejmě značný pokles oproti situaci před rokem, kdy Zaklínač 3 vyšel, přesto to pořád není špatné, za což vděčí hlavně dvěma datadiskům. Jejich přesná prodejní čísla firma nesdělila, ale prý byla velká, zejména ten druhý O víně a krvi (první DLC vyšlo už loni, tudíž zde není moc zohledněno).

Daří se i obchodu GOG hlásícím tržby 17 milionů dolarů, což je pro něj rekord, prý i díky starým hrám. Na grafu níže se můžete mrknout, co znamená pro CD Projekt vydání Zaklínače. Momentálně hledá programátora pro dopravní prostředky do Cyberpunk 2077.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna