System Shock 3 o trochu přiblížen

Warren Spector promluvil.

Legendární designér, který vede nové studio OtherSide v Austinu, prozradil Polygonu nějaké nové informace o System Shock 3, plnohodnotném pokračování sci-fi RPG, které si nepleťte s chystaným moderním rebootem jedničky od někoho jiného.

Příběh hry bude prozkoumávat, proč Shodan, zlá umělá inteligence z předešlých dílů, chce zničit lidstvo a jaké pro to má motivy. Kolem ní se prý bude točit úplně vše, ačkoli dojde k nějakým změnám, které možná fanoušky překvapí, protože je nebudou čekat.

Logicky zní, že se vrátí původní dabérka Shodan - Terri Brosius - stejně jako pětice dalších herců, kteří propůjčili hlasy jiným postavám: Rebecca Sutton, Tommy Suarez, Rebecca Lansing, hackerovi z jedničky a vojákovi z dvojky.

Hra naváže na řadu nezodpovězených otázek z druhého dílu a hráči si dle Warrena Spectora na ně zaslouží znát odpovědi. Zatím se ovšem nerozhodl, jestli se trojka vydá stylem jedničky či dvojky, která byla tradičnějším RPG, prý to je pro něj oříšek.

Dějištěm System Shock 3 se stanou jak skutečné lokace, tak ty ve virtuálních světech. Časově bude zasazen do roku 2114, stejně jako dvojka. Autoři se snaží, aby vše odpovídalo skutečným výzkumům a odhadům, co v té době bude realistické. Datum vydání zatím neznáme, vše je teprve v plenkách.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna