Bude tento týden představený remaster Red Dead Redemption?

To by bylo překvapení.

Korejská herní stránka Gamefocus tvrdí, že Rockstar pracuje na remasterované verzi Red Dead Redemption, která by měla vyjít na PC, PS4 a Xbox One.

1

Článek říká, že remasterovaná verze by měla být přeložena do korejštiny, díky čemuž se o ní dozvěděli ze svých zdrojů. Původní verze totiž překlad neobsahovala a spolu s hrou jste v Jižní Koreji dostali také kompletní přeložený scénář.

V Koreji by se měla prodávat PC a PS4 verze, ale ani jejich zdroje si nejsou jisté, zda se u nich bude prodávat Xbox One verze.

Stránka tvrdí, že remaster bude oznámen tento týden, pravděpodobně na PlayStation Meeting. Hra by pak měla vyjít v první polovině roku 2017.

Samozřejmě byste se ještě neměli radovat, protože je to poměrně nečekaná a těžko uvěřitelná informace. Rockstar navíc udělal Red Dead Redemption zpětně kompatibilní na Xbox One, což by asi nedělali, pokud by měli v plánu vydat remasterovanou verzi hry.

Také není moc pravděpodobné, že by Sony chtělo ukazovat sílu jejich PS4 Neo na remasteru šest let starého titulu. Mnohem pravděpodobnější by bylo, kdyby Rockstar rovnou oznámili Red Dead Redemption 2, na kterém se určitě už několik let pracuje.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna