Kdy se zpřístupní remaster Skyrimu a co česká lokalizace?

+ prostor na mody.

Poté, co známe hardwarové nároky, jsme se od Bethesdy dozvěděli i čas, kdy remaster Skyrimu (Alza.cz) pro PC na Steamu odemkne.

U nás to bude 28. října ve 2 hodiny ráno středoevropského času, tedy příští pátek, přesně za týden. Dobu odemčení v jiných teritoriích najdete zde pro případ, že byste to nemohli vydržet a disponovali VPN.

Domácí distributor Cenega Czech na svých stránkách oznámil, že remaster nebude obsahovat české titulky, na rozdíl od původní hry, což je docela překvapivé:

Zanedlouho vychází speciální remasterované vydání hry The Elder Scrolls V: Skyrim nesoucí označení Special Edition, které nabídne vylepšenou hratelnost, grafiku a vizuální efekty a další nové prvky. Pokud jste již vlastníkem původní hry The Elder Scrolls V: Skyrim, či se jím stanete do 28. 10. 2016, obdržíte The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition zdarma. Ale pozor! Musíte vlastnit buďto Legendary Edition, nebo kompletní vydání hry (hra + všechna DLC). Remasterovanou verzi hry získáte automaticky ve Vaší Steam knihovně, přičemž původní verze hry zůstane zachována taktéž. Upozorňujeme, že hra The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition neobsahuje české titulky.

A závěrem ještě informace, kolik místa bude Skyrim Special Edition vyžadovat na harddisku konzolí pro modifikace: na X1 si mody rezervují 5 GB místa, na PS4 pouze 1 GB. Zdá se tedy, že na konzoli od Sony budou sice mody nakonec šlapat, ale možná budou jen v nějaké omezené verzi, bez objemných textur atd.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna