Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 5. prosince

Velikost The Last Guardian, vydání Titanfall Online nebo extrémně dojemná děkovná řeč...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- The Crew dostal nový přídavek s názvem Calling All Units. Je již k dispozici a má policejní vozy, nový mód zaměřený na policejní honičky a další věci.

- V Jižní Koreji překvapivě vyjde nová Titanfall hra, která není k dispozici nikde jinde na světě. Jmenuje se Titanfall Online, půjde o free-to-play titul a první testovací běh bude od 15. do 21. prosince. Jak se ale zdá ze záběrů, hra vychází spíše z prvního dílu než z Titanfall 2.

- Těšíte se na zimní výprodeje na Steamu? Tak už si můžete do kalendáře zaznamenat datum. Zimní výprodej začne podle NeoGAFu a informací Eurogameru přesně 22. prosince.

- Trofeje Lara Croft Go pro platformy PS4 a VITA.

- Na The Last Guardian nebudete potřebovat zase tolik místa. Stačí vám 15 GB na HDD, což není v dnešní době monstr her překvapivě příliš mnoho.

- Danganronpa 1 a 2 by se mělo objevit na PlayStation 4 v Evropě přesně 17. března.

- První záběry z DLC do Shovel Knight s názvem Specter of Torment. Chystané DLC bude zdarma.

- Pokud jste to nevěděli, přes Facebook Messanger už můžete hrát i hry jako Pac-Man nebo Space Invaders. Celkem bylo do mobilní aplikace přidáno 17 her, jejichž seznam najdete zde.

- A na závěr se podívejte na dojemnou děkovnou řeč, kterou pronesl tvůrce That Dragon, Cancer, když dostal cenu na The Game Awards 2016.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Far Cry 6 už i v renderovaném filmečku

Tatínek učí synátora, jak s granátem.

Bojový sport UFC 4 konečně představen od EA Sports

+ nečekaně brzký termín, trailer, detaily.

Na Mafia 1 remake dělá v Brně a Praze až 200 lidí

Insiderské drobky od bývalého zaměstnance 2K Czech.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna