Hra LEGO Worlds s českými titulky

Překvapivé oznámení.

Společnost Cenega Czech dnes nečekaně ohlásila, že hra LEGO Worlds bude zcela poprvé v historii LEGO her obsahovat české titulky.

Minulé díly této dlouhodobé série lokalizovány nebyly a není známo, čemu za to vděčíme, jestli chtějí Warner Bros více podpořit domácí trh či zda se loňské LEGO hry tak bezvadně prodávaly (?).

Představí galaxii smyšlených světů vytvořených kompletně z LEGO kostiček, kde hráči mohou prozkoumávat, objevovat a vytvářet společně.

Datum vydání je stanoveno na 24. února 2017 pro PC a konzole Xbox One a Playstation 4 (Alza.cz).

1

"Ve hře LEGO Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček," říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. "Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne - ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur."

"Hra LEGO Worlds obohacuje naši LEGO franšízu o zcela nový neotřelý zážitek, který nabídne veškerou zábavu, kterou si můžete užít se stavěním LEGO kostek," říká David Haddad, president společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment.

Ve hře LEGO Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

LEGO Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna