Šéf Overwatch chce, aby Sony a Microsoft zakázali myši a klávesnice na konzolích

A chce, abyste mu s tím pomohli.

Aby bylo hraní Overwatch spravedlivé, všichni by měli mít stejné podmínky. Šéf Overwatch nemá moc radost, že tomu tak není.

Jeff Kaplan řekl, že Blizzard "je proti používání myší a klávesnic na konzolích". Zejména proto, že na myši máte podstatně větší přesnost než s pomocí analogové páčky při míření.

"Kontaktovali jsme výrobce konzolí a vyjádřili jsme své znepokojení z používání myší a klávesnic jako vstupních zařízení," napsal na Battle.net forum. "Lobovali jsme a budeme pokračovat v lobování u výrobců konzolí, aby buďto používání myší a klávesnic znemožnili nebo otevřeně podporovali snadné používání myší a klávesnic, aby o možnosti věděli všichni hráči."

"Doporučujeme, abyste kontaktovali výrobce hardwaru a napsali jim to samé," říká.

Šlo o komentář v tématu, který se zabýval tím, že ti nejlepší Overwatch hráči používají na konzolích klávesnici a myš (například pomocí XIM4 konvertoru) a chtěli vědět, jaký je postoj Blizzardu k této praxi.

Není třeba používat jen konvertor, existuje dokonce oficiálně licencovaná myš a klávesnice od Sony. Microsoft také podporuje cross-play mezi Xbox One a Windows 10, takže zakazovat používání myší a klávesnic na konzoli nejspíš také nebudou.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna