Rozšíření Mass Transit pro Cities Skylines

Nové způsoby přepravy.

Paradox a Colossal Order před okamžikem představili další, už několikátý přídavek pro úspěšnou městskou strategii Cities Skylines (Alza.cz).

Již z názvu Mass Transit je patrné, okolo čeho se točí: nových způsobů přepravy. Jako starosta nabídnete svým obyvatelům nové možnosti pro přesun po zemi, ve vzduchu i na vodě. S tím souvisí další potřebné typy budov, přestupní centra pro pasažéry (např. pro hladký přesun z autobusu na loď), nové scénáře, pamětihodnosti i nové typy silnic.

Těšit se tak můžete na lanovku jako v jihoamerickém La Paz, monorail jako v Sydney, trajekty a další všemožná pohybovadla. Aby měly prostor, jako stavitel silnic získáte širší funkce pro mosty či řešení dopravní zácpy. Ve výsledku by se z vás měl stát expert na dopravní problematiku a plynulost na cestách.

S vydáním se počítá někdy letos pro PC a Mac verzi hry, zatímco pro tu xboxovou konverzi to ještě není potvrzeno. Vše bude doprovázet příbuzný update hry zdarma, který přidá tématicky podobné nástroje pro správu veřejné dopravy: větší rozpočet, možnost předjíždět pro vozy záchranky a bohatší stavbu silnic.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna