Jak to s cenou PS4 Slim bude u nás?

Máme vyjádření Sony.

Po včerejším článku o dočasném zlevnění konzole PlayStation 4 Slim na řadě míst Evropy na pouhých 199 eur se mnozí z vás ptali, jestli tato akce bude i v České republice.

Sehnali jsme proto vyjádření domácí pobočky Sony, která na vše rychle zareagovala:

"Toto se našeho trhu netýká, jedná se tedy o „lokální" záležitosti [v zahraničí]," uvedl Vít Řezníček, PR & Event Manager.

Dalo se to tak trochu předpokládat, protože PS4 Slim (Alza.cz) v ČR šla sehnat velmi levně, za cenu atakující šest tisíc, už v minulých týdnech, takže dvě takové akce krátce po sobě by byly nepravděpodobné.

Kdo tedy žije blízko hranic s Německem, možná se mu vyplatí tam do některého zapojeného řetězce zajet. Sony závěrem dodala, proč nemusíte smutnit:

1

"Na našem trhu samozřejmě také můžete během roku narazit na výhodné nabídky, které se budeme snažit nabízet i do budoucna." Třeba před pár dny tato k příležitosti Horizon, citujeme oficiální tiskovku:

Spolu s vydáním probíhá v České republice od 1. 3. 2017 až do 12. 3. 2017 limitovaná nabídka, ve které může zákazník zakoupit výhodné balení konzole PlayStation 4 společně s hrou Horizon Zero Dawn a bonusem navíc, kterým je hra Uncharted 4: A Thief's End. V případě, že zákazník zakoupí balení 1TB konzole PS4 s hrou Horizon Zero Dawn, obdrží již v rámci balení také členství PlayStation®Plus na 3 měsíce zdarma. Tato nabídka platí do vyprodání zásob.

"Velice nás těší pozitivní ohlasy na nové vzrušující akční RPG Horizon Zero Dawn, které se objevily v recenzích. Pevně tedy věříme, že tato hra bude úspěšná a přinese hráčům nezapomenutelné herní zážitky. Aby si poutavý příběh ikonické hlavní hrdinky Aloy mohlo prožít co nejvíce hráčů, připravili jsme pro ně výhodnou limitovanou nabídku balení PS4 s touto hrou a dalšími bonusy. Věříme, že tato nabídka bude pro naše zákazníky lákavá a umožní jim nahlédnout do živého postapokalyptického světa Horizon Zero Dawn obývaného tajemnými stroji," uvedl Petr Škaloud, PR & Marketing Manager ESEE.

Nabídka výhodného balení platí u všech prodejců a nevztahuje se na konzole PlayStation 4 Pro. Doporučená MOC je: u balení konzole PS4 1TB + Horizon Zero Dawn + Uncharted 4: A Thief's End 9590 Kč. A u balení konzole PS4 500GB + Horizon Zero Dawn + Uncharted 4: A Thief's End 7990 Kč.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Poptávka po Xbox Series bude převyšovat nabídku několik měsíců. A odchod šéfa Halo Infinite

+ 500 tisíc hodin testování vyústilo ve finální seznam zpětně kompatibilních her, Snoopy Dog napodruhé.

Cyberpunk 2077 na PC by klidně mohl vyjít včas, viník je jinde

+ výhrůžky smrtí tvůrcům, jak to bylo s komunikací?

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna