Dawn of War 3 má konečně termín a nechybí čeština

+ obsah sběratelky.

Přeplněný začátek jara bude ještě nabušenější. Očekávaná sci-fi real-time strategie od Relicu a SEGA konečně získala pevné datum vydání. A je to dříve, než se doufalo.

Warhammer 40,000: Dawn of War 3 vyjde pro PC přesně 27. dubna 2017 (Alza.cz). Navíc nebude chybět čeština (formou titulků), oznámila před pár okamžiky Cenega Czech.

Hra bude k dispozici ve třech edicích: Sběratelská edice, Limitovaná edice a Standartní edice - níže oficiální popisek obsahu a video:

Sběratelská Edice nabídne prémiový přebal hry, pohlednici, oficiální soundtrack, repliku kladiva „Godsplitter Daemon Hammer" a balíček skinů Masters of War. Limitovaná Edice obsahuje prémiový přebal hry, pohlednici a oficiální soundtrack.

Všechny edice, které budou zakoupeny v rámci předobjednávky, budou obsahovat balíček skinů Masters of War a kolekci tří skinů pro elitní charaktery - Dark Queen skin pro Lady Solaria (Imperial Knight), Ghost Seer skin pro Farseer Taldeer (Wraithknight) a Big Kustom skin pro Beauty (Morkanaut).

Dawn of War 3 jsme se u nás podrobně věnovali - viz dojmy z vyzkoušení a E3 dojmy, před pár dny také byla představena některá prostředí ve videu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna