Vychází LEGO Worlds v češtině za nízkou cenu

Hra ve stylu Minecraftu.

Nový titul od Warner Bros cílený hlavně na mladší publikum dnes dorazil i na domácí trh. Vedle lákavé nálepky "hra s otevřeným světem ve stylu Minecraftu" se vymyká hned dvěma věcmi.

Jednak je oficiálně lokalizován do češtiny, což u této firmy není zvykem. A zadruhé je hned od začátku opatřen nestandardně nízkou cenovkou, 599 Kč pro PC a 799 kč pro konzole (na Alza.cz ještě levněji).

Nahoře startovní trailer a níže tisková zpráva k premiéře od distributora Cenega Czech:

Vytvářejte vše, co si jen dokážete představit a určete tak podobu svého dobrodružství v LEGOŽ Worlds! "Ve hře LEGOŽ Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček," říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. "Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne - ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur."

Ve hře LEGOŽ Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

Hra LEGOŽ Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu. Balíček LEGOŽ Agents Pack, který obsahuje nové postavy, dopravní prostředky, zbraně a další, bude po omezenou dobu k dispozici pouze na PlayStation 4.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna