Ghost Recon Wildlands zatím největší letošní hrou

Změna konceptu se ujala.

Čert vem nářky některých lidí v diskusích, že to už není ten pravý / správný Ghost Recon jako minulé díly a že se koncept hry změnil v arkádovější záležitost typu Grand Theft Auto Online, Far Cry či Just Cause (viz recenze).

UbiSoft může být po prvním týdnu na trhu velmi spokojen, protože Wildlands (Alza.cz) se stali zatím nejúspěšnější premiérou letošního roku, jak se dopředu předpokládalo.

Týká se to minimálně krabicových verzí ve Velké Británii, oznámil tamní auditor GfK. Z jiných regionů zatím oficiální zprávy o prodejnosti nemáme, ale soudě dle Steamu bude rovněž vysoká.

Jedinou hrou na motivy děl Toma Clancyho, která frčela lépe než Ghost Recon, bylo před rokem The Division. Oproti tomu starší Future Soldier v historickém pořadí klesl na čtvrtou příčku.

Hra z prostředí Bolívie tak překonala např. Resident Evil 7 a For Honor - nemluvě o exkluzivitách jako Horizon Zero Dawn (nyní dvojka v hitparádě napříč platformami) či Zelda (v druhém týdnu pokles odbytu o 70%) s omezenějším manévrovacím prostorem.

Jsme tak svědky silného prvního čtvrtletí, a to ještě není venku Mass Effect Andromeda, která patrně Ghost Recon překoná a udrží se v tomto směru na špici až do začátku podzimu. Na třetím místě britského žebříčku debutuje budgetově naceněné LEGO Worlds a na šestém Nier Automata. Mezi nimi pak figurují stálice jako GTA5, FIFA 17 či Call of Duty.

1

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna