Arma 3 bude žít ještě další rok

DLC se stíhačkami či tanky.

Pokořen milník tří milionů prodaných kusů, vhodná příležitost pro rekapitulaci posledních událostí a nastínění příštích plánů. Arma 3 bude žít přídavným obsahem minimálně ještě další rok odteď. Oznámil to sympaťák Jay Crowe v deníčku natočeném v dřevené chatě Bohemia Interactive Studia v Mníšku pod Brdy.

Nejprve v květnu 2017 vyleze Arma 3 Jets DLC s třemi novými stíhačkami, novým Unmanned Combat Air Vehicle (UCAV), novým scénářem, achievementy na Steamu atd. Jde o první rozšíření připravené ve spolupráci s externím studiem Bravo Zero One.

22. června oslaví 16. výročí série Arma vypuštěním Malden DLC, které se vrátí ke klasickému terénu z prvního dílu série. Vedle toho bude zdarma vydán nový kooperativní MP mód Combat Patrol s plněním různých úkolů v roli pěchoty, přičemž každý průchod bude úplně odlišný díky náhodnému generování všeho.

Ve 3. čtvrtletí 2017 se dočkáme Arma 3 Orange DLC, které má prozkoumat bojiště z nové, unikátní perspektivy. Těšit se můžete na nová vozidla, oblečení, dekorační objekty a minikampaň. Ve 4. čtvrtletí se hra rozroste o Tac-Ops DLC s balíčkem taktických operací: singleplayerové scénáře s vyzývavou, znovuhratelnou a vojensky autentickou hratelností, za využití sandboxu. Začátkem 2018 pak vše završí Arma 3 Tanks DLC s novými ozbrojenými vehikly a dalším obsahem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 19. února

Cena sběratelky Avengers, přírůstky na Game Pass, odklad Empire of Sin, další AAA VR odnož UbiSoftu...

Final Fantasy 7 Remake má mít 100 GB na dvou Blu-Ray discích

Vyplynulo to z uniklého obalu hry z Koreje.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna