Nvidia ovladače pro Dawn of War 3

Také Heroes of the Storm.

Nvidia, která se snaží o maximální podporu pro všechny nově vydávané hry, dnes zveřejnila čerstvé ovladače Game Ready. Najdete je zde v záložce DRIVERS.

Jsou určené především pro aktuální hry Warhammer 40,000: Dawn of War 3 a Heroes of the Storm ve verzi 2.0, stejně jako pro tři nové VR tituly - Batman: Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality a Wilson's Heart.

Níže už předáváme slovo tiskové zprávě Nvidia:

Všichni hráči, kteří plánují naskočit do hry Warhammer 40,000: Dawn of War 3, by měli své ovladače aktualizovat právě na jejich nejnovější verzi. Inženýři společnosti NVIDIA pracovali až doslova do posledních minut na všemožných úpravách, vychytávali chyby a maximálně optimalizovali běh hry v co nejvyšší kvalitě. Důkazem může být razítko WHQL od společnosti Microsoft pro aktuální Game Ready ovladače.

Heroes of the Storm pochopitelně není aktuální titul, ale jeho fanoušci dlouho očekávali aktualizaci hry na verzi 2.0, která do ní přinese spousty novinek a změn. A vzhledem k tomu, že se jedná o neustále se vyvíjející organismus, který je doplňován jak bezplatnými aktualizacemi, tak novým a novým přídavným obsahem, musí to reflektovat i naše ovladače.

Pro hry ve VR je zcela kritické, aby od prvního momentu fungovaly na sto procent. Nejrůznější bugy, ať už co se týče hratelnosti nebo technické stránky, dovedou rozbít zážitek i u těch nejzajímavějších titulů. A právě Game Ready ovladače zajišťují, že se maximálně eliminuje latence ve VR headsetu a nepříjemné problémy s počtem snímků za vteřinu. Dnes uvádíme ovladače pro trojici nových titulů Batman Arkham VR, Rick and Morty: Virtual Rick-ality a Wilson's Heart.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna