Vychází Dawn of War 3, naše recenze zítra ráno

Explozivní brutalita sci-fi RTS.

"Dnešek je významným dnem pro nás všechny v Relic Entertainment," říká Philippe Boulle, herní ředitel vývojářů. "Vidět Dawn of War 3 na monitorech hráčů je vyvrcholením dlouhého úsilí. Jsme nadšeni, že se hra konečně dostává do rukou fanoušků."

1

Ano, má pravdu, tato očekávaná sci-fi real-time strategie právě nyní přichází na pulty obchodů v krabicové podobě i v digitální verzi. Hráčům přináší ikonický svět Warhammer 40,000 a nabízí explozivní brutalitu galaktické války.

Naší recenzi Dawn of War 3 přineseme již zítra, tedy v pátek, a dopředu můžeme prozradit, že v ní hra dopadne velmi dobře - ostatně viz E3 dojmy a Dojmy už přímo z vyzkoušení.

Dawn of War 3 představuje návrat franšízy k zásadním prvkům real-time strategických her, jako je základní výstavba, masivní armády a management zdrojů, a zároveň přináší mnohé inovace mocných hrdinů a možností úprav jednotek.

Bitvy v Dawn of War 3 vzplanou v okamžiku střetu tří odvěkých nepřátel, kterými jsou Space Marines - geneticky modifikovaní super vojáci bojující za Říši Lidí, mysteriózní rasa Eldar obdařená mocnými nadpřirozenými schopnostmi a Orkové, brutální a agresivní chuligáni.

Vstupte do brutální bitvy mezi třemi soupeřícími frakcemi. Poté, co byla v tajemném světě Acheron nalezena katastrofická zbraň, vám v Dawn of War 3 nezbývá nic jiného, než se postavit svým soupeřům tváří v tvář. Válka zuří a celá planeta je v obležení armád hamižného vojevůdce Gorgutze, ambiciózního proroka Macha a mocného velitele vesmírných mariňáků Gabriela Angela; pro přežití je třeba přestat brát zřetel na jakoukoliv nadřazenost.

Hra Dawn of War 3 kromě hry pro jednoho hráče nabídne také online multiplayer pro až 3 hráče, kteří se mohou utkat tváří v tvář. Předtím, než se pustíte do bitvy, si ale budete muset vytvořit svou armádu - k dispozici budete mít 3 frakce, 27 elitních hrdinů a 60 doktrín k odemknutí.

2
3
4
5

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna