Ohlášení středověké RTS Ancestors i se Slovany

Jako RYSE či For Honor?

Máte pocit, jako byste se dívali na nějaký fanouškovský film z RYSE či For Honor, ale oznamovací trailer Ancestors poněkud klame. Brutalitu a zasazení sice má s uvedenými hrami až nápadně shodnou, ale jinak to bude real-time strategie ze středověku - prý historicky přesná a odrážející neúprosnost těchto krvavých konfliktů.

V Ancestors budete ovládat armádu jednoho ze čtyř národů (Vikingové, Anglosasové, Němci a také Slované!), jejichž bitvy budou v kampaních čerpat ze skutečných událostí historie. Abyste docílili vítězství, musíte porazit nepřítele nejen hrubou silou, ale také učinit správná taktická rozhodnutí, řídit dočasné osady (správu surovin a stavba vesnice) a zohlednit terén, morálku i zkušenosti. Chybět nebude ani mulťák.

1

Filmová bitevní kamera na Unreal Engine 4 vás prý vrhne do víru akce, i když dle prvních obrázků to naštěstí vypadá spíš na klasický oddálený pohled, abyste věděli, co se kolem vás děje. Všimněte si, že městečko Slovanů jako by vypadlo z oka Novigradu ze Zaklínače 3, což je určitě klad. Zimní screenshoty zase trochu připomínají Company of Heroes či Total War, jen samozřejmě z jiné doby.

2

Pro ruského vydavatele 1C (zde je určité riziko, zda se vše dotáhne) hru vyrábí studio Destructive Creations (autoři kontroverzního Hatred), termín neznámý - více prý na srpnovém Gamescomu, zato na Steamu už visí HW nároky (homepage.

3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna