Ghost Recon Wildlands: Fallen Ghosts DLC

Představení, datum, obrázky.

UbiSoft blíže představil Fallen Ghosts, druhé větší rozšíření březnového Ghost Recon: Wildlands (Alza.cz). Vyjde nejprve 30. května pro majitele Season Pass a o týden později, 6. června pro ostatní k samostatnému zakoupení.

1

Těšit se můžete na novou kampaň čítající 15 misí (hratelnou i v co-opu), ve kterých je cílem sejmout čtyři nové bossy ve třech prostředích s intenzivnějším počasím. Hrát začnete na 30. levelu postavy, vybavené všemi hlavními schopnostmi, přičemž maximálně půjde vylepšit na 35. level, což vám odemkne devět nových schopností.

2

Nová speciální jednotka Los Extranjero složená z původních členů kartelu, žoldáků a kriminálníků z jiných zemí pořádně zatopí americkým civilistům a agentům CIA. V zemi se totiž po událostech základní hry, na nějž příběh DLC přímo navazuje, a likvidaci kartelu Santa Blanca rozhořela občanská válka. Kdokoli, kdo chce přiložit ruku k dílu k obnově Bolívie, je vítán, čehož tahle partička chce zneužít ve svůj prospěch.

3

Vaše jednotka Ghosts se tak ocitne uvízlá uprostřed džungle (či bažin) a bude čelit elitním nepřátelským vojákům, ve čtyřech nových třídách (Armoured, Elite Sniper, Jammer, Covert Ops). Mezi zbraněmi najdete celkem šest nových kousků, včetně kuše s explozivními blesky. Upravena prý bude i obtížnost hry. Nové obrázky z DLC:

4
5
6
7
8
9
10

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna