Wild West Online nakonec Kickstarter vynechá

Změna strategie klonu RDR.

Hra, která byla ve virálce úmyslně zaměněna za Red Dead Redemption 2 a úspěšně se tak přiživila na legendě od Rockstaru, mění strategii.

1

Vyvolané pozdvižení u hrářské komunity, společně s tisíci obdrženými emaily a 200 tisíci návštěvami oficiální homepage, to vše přesvědčilo investory k poskytnutí dalších financí (cca 250 tisíc dolarů), takže Wild West Online už nebude muset zkoušet štěstí na Kickstarteru.

Vynechá i Early Access fázi na Steamu, namísto toho má být o letních prázdninách rozjeto alfa-testování a uzavřená beta.

2

Neznámé studio 612 Games také díky zajištění více peněz slibuje, že rovnou od začátku ve hře budou ženské postavy a sociální aktivity jako karty, se kterými se původně počítalo jako s dodatečným cílem kampaně na KS. Finální/ostrá verze se objeví ještě do konce letošního roku, později dojde na ty přídavky jako přepadení vlaku apod.

"Westerny na počítačích žalostně chybí, takže se nemůžeme dočkat, až hru vypustíme," praví Stephan Bugaj v tiskové zprávě, kterou se dokonce odvážil nazvat "Konkurent Red Dead na PC", což už je možná od Rockstaru žalovatelné.

Jak asi tohle celé dopadne? Spatří někdy Wild West Online světlo světa nebo to je pouze něco, co vypadá báječně pouze na papíře? Zjistíme až poté, co autoři uvolní první video z hraní... Zatím okolo další obrázky.

3
4
5
6
7
8

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Vychází rozšíření The Elder Scrolls Online: Greymoor

Sběratelská edice + startovní filmeček.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Potvrzeno, že v Cyberpunk 2077 PC nebude DVD disk

Co tedy najdete v krabičce? A co konzolovky?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna