Dnes vychází bojovka Tekken 7

+ intro, vše o hře v kostce.

Cenega Czech právě oznámila, že dlouho očekávaný Tekken 7 (Alza.cz) od společnosti Bandai Namco Entertainment je nyní k dispozici ke koupi pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve standardní, deluxe či sběratelské edici.

Tahle bojovka v souhrnu recenzí ze světa dopadla dobře, ale pokud jste o jejích vlastnostech snad ještě neslyšeli, vše klíčové vám v kostce poví čerstvý trailer a níže tiskovka:

Buďte připravení postavit se více jak 36 hratelným postavám, včetně legendárního Akumy ze série Street Fighter. Zažijte epický konec klanu Mishima a odhalte pohnutky skryté za každou z akcí jejich neustálého boje. Poháněn Unreal Enginen 4, TEKKEN 7 přináší ohromující příběhové souboje a intenzivní duely, které si můžete užít s přáteli i rivaly díky inovativním bojovým mechanikám. Jste připraveni bojovat až do samotného konce?

1

Čekají na Vás inovativní soubojové mechaniky a pohyby, jako jsou Rage Arts, Power Crushes a Rage Drives, rozsáhlé možnosti přizpůsobení postav a zcela poprvé také podpora virtuální reality PlayStation VR. A to je jen začátek...

Níže ještě renderovaný intro filmeček, naše recenze brzy:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna