Crossout už nalákal tři miliony hráčů

Za necelý měsíc.

Akční MMO Crossout od Targem Games a Gaijin Entertainment si odbylo velký start na PC, PlayStation 4 a Xbox One, který přilákal za méně než měsíc více než tři milióny hráčů. Hráči z celého světa už prý ve hře strávili v součtu milióny hodin craftingem, bojem a závoděním - a to postapokalyptická zábava teprve začala!

"Ze spuštění Crossoutu jsme extrémně nadšení, už jen díky skvělé zpětné vazbě a podpoře, kterých se nám dostalo od těch, kdo si hru mohli vyzkoušet na E3, Gamescomu a také v uzavřené betě," říká Stanislav Skorb, CEO společnosti Targem Games.

Prý investovali hodně úsilí a nadšení do toho, aby se z Crossoutu stala unikátní a zábavná hra pro každého a má být skvělé sledovat její start. Nyní se dále soustředí na další vylepšení a rozšíření hry. Nedávno přibyly postavy řidičů a příští týden budou dostupné další PvE dobrodružství v náročné hornaté krajině. A to není zdaleka vše - ve vývoji jsou nové frakce, díly a herní módy! - říká Skorb.

1

Postapokalyptický svět Crossoutu je drsný a bezútěšný. V boji o přežití už hráči postavili nespočet vozidel a každé z nich je unikátní. Ať už to je trojkolka s brokovnicí, raketou poháněný závodní hot rod, obrovský dvouvěžový tank, nebo dokonce i vesmírnou loď. Skoro milión smrtících, vtipných, anebo rovnou úplně šílených výtvorů od hráčů bylo sdíleno ve hře s ostatními a mnoho z nich si prošlo křtem v bitvě. V nelítostných bojích bylo od 30. května zničeno v PvP skoro 150 miliónů vozidel a v PvE 1,5 miliónu Leviatanů - obrovských, hráči vytvořených boss vozidel. Mnoho lootu získaného v bitvě bylo použito pro vytvoření několika miliónů nových dílů, z nichž mnoho bylo vyhandlováno na herním tržišti - denně se na něm mezi hráči uskuteční přes milión transakci - většinu z nich samozřejmě tvoří zbraně a děla.

Ve vývoji je mnoho nového a zajímavého obsahu, hráči se v Crossoutu jen tak nudit nebudou. Pracuje se na nových mapách, dílech a celých frakcích, včetně nového módu, ve kterém se ty nejsilnější klany střetnou v teritoriální bitvě o nadvládu na cennými surovinami pustiny. Hráči na PC a herních konzolích se mohou zdarma zapojit do postapokalyptické řeže na Crossout.net, PSN a Xbox Store.

2
3
4
5

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna