Italské letecké síly z War Thunder už dostupné pro všechny

Konec testování.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že italské letecké síly ve War Thunder úspěšně dokončily fázi uzavřeného testování. Všechna běžná letadla šestého významného národa, původně představená v aktualizaci 1.69 Regia Aeronautica, si od teď mohou odemknout všichni hráči, a to včetně špičkových proudových stíhaček Fiat G.91 a G.91R/1, které uzavírají jejich zkoušky.

"Nová italská letadla byla vřele přijata hráči War Thunder a nyní je možné je běžně vidět na obloze nad bojišti. Ještě před vydáním prošla všechna fází uzavřeného testování na živých serverech, po které byla postupně odemknuta všem hráčům na výzkum. Do testování se mohli zapojit a vývojářům poskytnout cennou zpětnou vazbu jak majitelé jednoho z balíčků Italian Founders, tak aktivní hráči. Mnozí virtuální piloti už stihli zvládnout unikátní a důmyslné italské stroje, které nyní hrají klíčovou roli v jakékoli letecké bitvě," uvádí tisková zpráva.

S ukončením uzavřené testovací fáze italských leteckých sil ale vývoj hry nekončí. Chystá se nový italský obsah, který se dostane do rukou hráčům War Thunder prostřednictvím další zásadní aktualizace.

1
2
3
4
5
6
7
8

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna