Italské letecké síly z War Thunder už dostupné pro všechny

Konec testování.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že italské letecké síly ve War Thunder úspěšně dokončily fázi uzavřeného testování. Všechna běžná letadla šestého významného národa, původně představená v aktualizaci 1.69 Regia Aeronautica, si od teď mohou odemknout všichni hráči, a to včetně špičkových proudových stíhaček Fiat G.91 a G.91R/1, které uzavírají jejich zkoušky.

"Nová italská letadla byla vřele přijata hráči War Thunder a nyní je možné je běžně vidět na obloze nad bojišti. Ještě před vydáním prošla všechna fází uzavřeného testování na živých serverech, po které byla postupně odemknuta všem hráčům na výzkum. Do testování se mohli zapojit a vývojářům poskytnout cennou zpětnou vazbu jak majitelé jednoho z balíčků Italian Founders, tak aktivní hráči. Mnozí virtuální piloti už stihli zvládnout unikátní a důmyslné italské stroje, které nyní hrají klíčovou roli v jakékoli letecké bitvě," uvádí tisková zpráva.

S ukončením uzavřené testovací fáze italských leteckých sil ale vývoj hry nekončí. Chystá se nový italský obsah, který se dostane do rukou hráčům War Thunder prostřednictvím další zásadní aktualizace.

1
2
3
4
5
6
7
8

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna