Zní to možná zpočátku jako prkotina, ale pro hráče téhle legendární tahové strategie to je zásadní vlastnost.

Pro loňskou Civilization 6 na PC (Alza.cz) dnes vyšel velký letní patch, který přidává to, co fanoušci dlouho požadovali.

Nově tak budou moci kliknout na tlačítko pro restart, které regeneruje mapu, zatímco jim zůstane zachované veškeré nastavení hry, nově také uložitelné do budoucna. Vedle toho update přináší drobné změny vybalancování a varování, pokud mohou být vaše bombardována nedalekými jednotkami (výčet všech změn).

Do hry také přibyla další civilizace, Nubia, kterou vede královna Amanitore, jejíž palác je v dnešním Súdánu významnou památkou.

Pro majitele Deluxe edice je ke stažení zdarma, ostatní zájemci musejí za toto DLC zaplatit 5 eur, za něž dostanou i nový scénář.

1

Amanitore vede Núbii ve hře Sid Meier's Civilization VI! Núbijské střelecké jednotky jsou silné, snadno se budují a rychle se vylepšují a díky svému jedinečnému vylepšení Nubian Pyramid mohou urychlovat stavbu a výnos čtvrtí. Pokud si chcete postavit silný základ v rané fázi hry a zajistit si tak úspěch, pak je Núbie tou pravou civilizací právě pro vás.

Obsahuje núbijskou civilizaci s Amanitorem, jedinečnou jednotkou Pitati Archer, jedinečným vylepšením Nubian Pyramid a novým divem světa Jebel Barkal. Jedinečná schopnost civilizace: Núbie získává výrobní bonus u střeleckých jednotek a všechny střelecké jednotky získávají bojové zkušenosti rychleji. Doly poskytují produkci strategických surovin navíc a dodatečné zlato z přepychových zdrojů.

Jedinečná schopnost vůdce: Amanitore dává Núbii výrobní bonus při stavení Districts, který lze ještě posílit, pokud máte u City Center také Nubian Pyramid.

Jedinečná jednotka: Pitati Archer nahrazuje Ancient Era Archer. Je silnější a rychlejší než starověký lučištník a je možné ho vylepšit na Crossbowmana.

Jedinečná infrastruktura: Nubian Pyramid lze postavit na poušti, na pouštních kopíchc či v záplavových pláních a poskytuje Faith a dodatečný výnos podle přilehlé District nebo jídlo pro City Center.

Nový scénář "Gifts of the Nile":

Vyberte si Núbii nebo Egypt a soutěžte s ostatními civilizacemi o to, kdo jako první dokončí 7 Amonových chrámů v tomto scénáři zasazeném na březích velké řeky Nil. Obsahuje jedinečná pravidla a hratelnost, po řece Nil se mohou plavit námořní jednotky. Limit 125 tahů.

Nový Jebel Barkal Wonder: Tento div světa poskytuje dodatečnou Faith všem okolním městům a musí se stavět pouštních kopcích.

Reklama