Vytvořte si vlastní četu ještě před datadiskem pro XCOM 2

Nezvyklé demo.

Firaxis na to jdou fikaně. Jsou si dobře vědomi, že pokud by u tahové strategie uvolnili klasické demo s novými jednotkami, někteří lidé by ho hráli do zblbnutí pořád dokola, takže by si pak už většinou nekoupili plnou verzi (aspoň tak praví marketingové průzkumy trhu).

Proto před příchodem většího datadisku War of the Chosen (konec srpna) pro XCOM 2 (Alza.cz) přišli s netradičním řešením, když pustili uzdu své kreativitě, což můžete i vy.

Program nazvaný "Propaganda Center", který je v předstihu ke stažení ze Steamu, obsahuje nástroj ze hry, s nímž si můžete dopředu připravit své vojáky a pak je naimportovat do přídavku, aby vás nic nezdržovalo se začátkem hraní.

20170814164850_1

Propaganda Center vám poskytne přístup k funkci Photobooth z XCOM 2: War of the Chosen. Vytvořte si zcela novou četu a přizpůsobte si ji pomocí již obsažené množiny postav nebo importujte své vojáky z XCOM 2. Pošlete své vojáky do fotobudky a navrhněte plakát, který vyzve vaše jednotky, aby vyrvaly planetu ze spárů nepřítele.

Photobooth: Pomocí desítek možností úprav jako pozadí, filtry, pózy a dalších prvků navrhněte, upravte a sdílejte obrázky svých jednotek s celým světem.

Množina postav: Importujte své upravené vojáky z XCOM 2 do Propaganda Center a použijte je v editoru Photobooth. Připravte se na svou další kampaň a vytvořte si zcela novou četu a importujte skupinu do XCOM 2: War of the Chosen.

Ovlivněte celý svět: Získejte přístup ke svým výtvorům pomocí jediného kliknutí tlačítka, které vám je umožní sdílet snadno a rychle.

20170815092158_1
.
20170815140236_1
20170815140245_1

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna