Ostatní Xbox trailery: Sea of Thieves, Shadow of War, State of Decay 2..

+ cross-play proti PCčkářům.

Microsoft během večerního vysílání pořadu k příležitosti Gamescomu přinesl několik dalších videí, které jsme ještě neměli možnost vidět. Počínaje námořní onlinovkou Sea of Thieves, která bude podporovat cross-play mezi hráči na X1 a PC, což je dost zásadní vlastnost, o níž se předtím nevědělo (detaily).

Shadow of War (Alza.cz), další hra s marketingovým partnerstvím Xboxu, si přichystalo novou přehlídku monster:

Ze zombie onlinovky State of Decay 2 (začátek 2018) jsme bohužel dostali jen půlminutu a krátký pokec s vývojářem - že by také nestíhala jako Crackdown 3...?

O definitivní edici ReCore znáte vše od soboty a vše bylo dnes ofigo potvrzeno, včetně té budgetové ceny 20 dolarů a upgradu zdarma pro majitele originálu:

Ta limitovaná Minecraft edice Xbox One S rovněž unikla, tudíž zbývá jen dodat termín 3. října a že samozřejmě bude přiložen kód pro download plné hry včetně nějakých unikátních skinů, zvuků, textur a podobně:

1

Singleplayerová příběhová kampaň War Stories do F2P tanků World of Tanks (oznámení si vyloužila po pár dnech druhý trailer, který je na rozdíl od minulého filmečku s dramatickým dabérem už hlavně sestřihem z hraní a vyjmenovává nosné funkce. Mimochodem, i základní World of Tanks budou začátkem listopadu vylepšeny do 4K rozlišení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna