NÁŠ SESTŘIH z Uncharted: The Lost Legacy od Michala Jonáše

+ jednička v Británii.

Záběry z hraní aktuální PS4 novinky od Michala Jonáše ukazují sestřih prvních čtyř kapitol, včetně návštěvy největší oblasti celé série. Akce, dobrodružství a nádherná prostředí jsou opět devizou již šestého dílu série Uncharted.

Hra, jejíž recenze tu byla ještě před Gamecomem a jejíž vydání minulý týden trochu zapadlo ve veletržním šílenství, se stala tou nejprodávanější ve Velké Británii.

Uncharted: The Lost Legacy (Alza.cz) je letos už šestou exkluzivitou pro PlayStation 4, které se to povedlo. Popírá tak teze Microsoftu, že hráči mají na výběr spoustu multiplatformních her, takže netřeba exkluzivit, protože by na ně prý neměli čas.

Z ostatních novinek debutovaly na druhém místě formule F1 2017 (naše recenze od Michala Jonáše brzy) a pak americký fotbal Madden NFL 18 na čtvrtém místě, resp. The Escapist 2 na 12. místě.

Minulý lídr, Crash Bandicoot, spadl na třetí pozici, zatímco GTA 5 se drží na pátém místě, Fallout 4 na šestém, Dishonored 2 na sedmém a Forza Horizon 3 na osmém. Po Agents of Mayhem není ani vidu ani slechu, což po neúspěšném vkročení do hitparády o týden dříve jen potvrzuje, že o tento klon Saints Row není mezi lidmi valný zájem.

Reklama

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna