Assassins Creed se paktuje s energy drinkem

Soutěž i v ČR.

Normálně by to patřilo spíš do rubriky reklam či PR článků, ale rádi uděláme výjimku, když se to týká tak očekávané hry a když jde i o lokální akci v České republice s podporou distributora Conquest.

UbiSoft oznámil partnerství mezi Assassins Creed Origins (Alza.cz) a Monster Energy, které zákazníkům a fanouškům umožní získat další herní obsah a vyhrát ceny.

K příležitosti říjnového vydání Assassins Creed Origins bude vice než 500 milionů plechovek s nápojem Monster Energy ozdobeno ikonickými postavami ze hry, včetně hlavního hrdiny Bayeka.

1

Od začátku října do konce prosince 2017 budou mít hráči příležitost sbírat různě designované plechovky s motivy hry. Každá z nich bude obsahovat kód k použití na homepage, který odemkne bonus použitelný ve hře. Samostatně prodávané plechovky hráčům dají buď balíček zdrojů jako železo, dřevo, zvířecí kůže nebo herní měnu (Drachmy), které jim pomohou v postupu hrou.

Plechovky z balení po 4 kusech odemknou unikátní zbraně jako meč s názvem “Dust Biter”, těžkou tupou zbraň “Face-Breaker”, žezlo “Thaati” a luk “Rain Bow”. Kromě herního obsahu budou součástí partnerství i výhry do soutěží v podobě herních konzolí, her Assassin's Creed Origins, ledniček Monster Energy nebo exkluzivního oblečení Monster Energy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 28. února

Kytara DOOM, obnovení her i po restartu, zdarma Black Desert Online, nález v Call of Duty...

Pokračování Man of Medan - Little Hope - venku už v létě

Druhý díl The Dark Pictures Anthology v detailech + video.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna