Veřejnost sice neziskové organizace nemá moc v lásce kvůli aktivní účasti na migraci z Afriky, ale ve hrách to je rozhodně originální, svěží téma. Bohemia Interactive při jeho zpracování dokonce vše konzultovali s mezinárodním Červeným křížem, kterému bude věnována polovina letošních hrubých tržeb z části pro tvůrce.

1

DLC pro Arma 3, Laws of War (oznámení) s příběhovou kampaní za humanitární pracovníky, kteří pomáhají civilním obětem války přežít často trpký úděl, je od včerejška k dispozici na Steamu za deset eur.

"Hra má lidem pomoci v porozumění mezinárodního humanitárního práva tím, že klade důraz na konsekvence jejich činů. Stanete se EOD specialistou Nathanem MacDadem, který má zneškodnit miny poté, co skončila válka mezi republikami Altisu a Stratisu. Během rozhovoru s investigativním žurnalistou postupně odkryje, co se vlastně stalo ve městě Oreokastro díky framgmentům z paměti příšlušníků různých stran, od vojáka NATO, přes CSAT operativce, guerrillového bojovníka FIA, až po místního automechanika."

Jeho kvality dokonce na Twitteru ocenil za báječný singleplayerový příběh i Marek Španěl, spoluzakladatel a šéf studia, což nedělá každý den.

Venku je také vývojářský deníček, ve kterém autoři hovoří o vzniku přídavku a vše je proloženo spoustou nových ukázek:

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE Arma 3: Survive DLC

V úvodu kampaně slovo "přežít" nabývá nového významu.

Ani pátým rokem nepřestává Arma 3 s novým obsahem

Přírůstek do flotily NATO či raketové systémy.

Tanky přijíždí do Arma 3

Detaily a termín posledního DLC.

Přídavek Tac-Ops DLC pro hru Arma 3 vychází už 30. listopadu

Nabídne plnohodnotnou kampaň pro jednoho hráče, rozdělenou do tří samostatných celků.