Venku příběhové DLC Arma 3 za humanitárního pracovníka

Laws of War i v deníčku.

Veřejnost sice neziskové organizace nemá moc v lásce kvůli aktivní účasti na migraci z Afriky, ale ve hrách to je rozhodně originální, svěží téma. Bohemia Interactive při jeho zpracování dokonce vše konzultovali s mezinárodním Červeným křížem, kterému bude věnována polovina letošních hrubých tržeb z části pro tvůrce.

1

DLC pro Arma 3, Laws of War (oznámení) s příběhovou kampaní za humanitární pracovníky, kteří pomáhají civilním obětem války přežít často trpký úděl, je od včerejška k dispozici na Steamu za deset eur.

"Hra má lidem pomoci v porozumění mezinárodního humanitárního práva tím, že klade důraz na konsekvence jejich činů. Stanete se EOD specialistou Nathanem MacDadem, který má zneškodnit miny poté, co skončila válka mezi republikami Altisu a Stratisu. Během rozhovoru s investigativním žurnalistou postupně odkryje, co se vlastně stalo ve městě Oreokastro díky framgmentům z paměti příšlušníků různých stran, od vojáka NATO, přes CSAT operativce, guerrillového bojovníka FIA, až po místního automechanika."

Jeho kvality dokonce na Twitteru ocenil za báječný singleplayerový příběh i Marek Španěl, spoluzakladatel a šéf studia, což nedělá každý den.

Venku je také vývojářský deníček, ve kterém autoři hovoří o vzniku přídavku a vše je proloženo spoustou nových ukázek:

Reklama

Související obsah

Microsoft reaguje na výrok Sony o generacích konzolí

+ dražší vývoj PS5 her a turecký obchod slibuje vysokou kompatibilitu PS5.

Které hry máme vidět na PS5 akci? Souhrn vábení

Horizon 2, Silent Hill, nová vesmírná značka...

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna