Vyšlo drahé NHL 18 s licencovanou Extraligou

+ startovní trailer.

Jako obvykle je ve stínu fotbalové série FIFA, zklamalo nepřechodem na Frostbite engine (jak se předpokládalo, ale stále na něm hra není), stále trpí absencí PC verze a také zářijovým přetlakem nových her, v jejichž stínu zůstává. Přesto by nemělo zapadnout, že koncem minulého týdne přišel na trh nový ročník hokeje od EA Sports. U nás opět existuje s textovou lokalizací na PS4 a X1, ovšem koncová maloobchodní prodejní cena je u nás letos abnormálně vysoká - 1799 Kč. V minulosti se cena NHL na konzolích pohybovala spíš kolem patnácti stovek.

„V NHL momentálně probíhá velký generační posun, kdy mladí hráči jako Connor McDavid vnáší do hry větší rychlost, šikovnost a kreativitu," řekl Sean Ramjagsingh, vedoucí producent NHL 18. „Moc nás těší, že jsme NHL 18 obohatili o prvky a funkce, které odráží novou NHL, jako jsou bláznivé finty a kličky nebo rychlejší hokej 3 na 3."

Společnost Electronic Arts Inc. vydala hru EA SPORTS NHL 18, která se nese ve znamení autentického, zábavného a rychlostí nabitého hokejového zážitku. Prostřednictvím nového ovládání v útočné třetině, zcela nového ovládacího schématu Defensive Skill Stick, kreativní umělé inteligenci a novinky v podobě zápasů 3 na 3 se NHL 18 snaží zachytit šikovnost a kreativitu současných mladých superhvězd zámořského hokeje. Celkově hra obsahuje nejširší nabídku kooperativních a soutěžních režimů v historii série EA SPORTS NHL Důležitou informací pro domácí fanoušky je i opětovná přítomnost českých prvků ve hře - textové lokalizace, národního týmu a plně licencované Extraligy.

Nový režim NHL THREES nyní NHL 18 nabízí frenetický hokej 3 na 3 s jedinečnými stadiony a dynamickým komentářem. Tento úplně nový arkádový hokej přinese hráčům rychlejší akci, tvrdší hity a jednodušší hratelnost se spoustou skvělých gólů. Na své si přijdou i vyznavači kooperativního hraní před jednou obrazovkou i on-line v rámci týmové hry. Součástí režimu je i kampaňová varianta NHL THREES, kterou lze hrát off-line nebo kooperativně s dalším uživatelem. Budete se moct utkat s týmy napříč různými ligovými soutěžemi v rámci turné a postupně odemykat odměny navázané na jednotlivé úkoly.

1

Herní systém v NHL 18 nikdy nevypadal tak dobře. Aktualizované kreativní ovládání v útočné třetině vám umožní provádět úžasné kousky. V útoku budete mít k dispozici nové finty a kličky, jako například střelu či přihrávku mezi nohama nebo kličku jednou rukou plus možnost bleskových kombinací několika kliček za sebou. V obraně vám Defensive Skill Stick pro změnu poskytuje plnou kontrolu nad hokejkou, abyste mohli lépe pokrývat dráhy přihrávek, tečovat střely nebo vypichovat protihráčům puk. Díky tomuto nástroji budete mít vše potřebné k eliminaci soupeřova útoku, ať už jde o cílené napadání hokejkou, vypíchnutí puku s natažením, nebo zametání holí.

NHL 18 rovněž obsahuje vylepšený režim Organizace s novinkou v podobě rozšiřovacího draftu, díky němuž budete moct změnit podobu celé NHL přidáním a draftováním 32. týmu. Absolvujete autentický rozšiřovací draft, v němž bude vaším úkolem vybrat si nejlepší hokejisty z ligy, dát z nich dohromady solidní kádr a ujmout se manažerské pozice s úkolem postarat se o vše v oblasti týmu, byznysu a zápasů. Vyberete pro svůj 32. tým sídlo v některém z měst Severní Ameriky nebo Evropy, poté v tvůrčí zóně zvolíte stadion, design dresů a logo a vůbec poprvé si navrhnete i vlastního maskota. Anebo se zúčastníte rozšiřovacího draftu NHL za nový tým Las Vegas Golden Knights™ s autentickou soupiskou, stadionem, dresy a logy.

Nesmíme zapomenout ani na další způsoby kooperativního a soutěžního hraní v režimech více hráčů. Díky více než 64 různým kombinacím - včetně možnosti vytvořit si tým z lokálních uživatelů v kombinaci s on-line hráči z celého světa - máte k dispozici nejbohatší možnosti týmového i kompetitivního hraní v celé historii série EA SPORTS NHL.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Bojový sport UFC 4 konečně představen od EA Sports

+ nečekaně brzký termín, trailer, detaily.

Na Mafia 1 remake dělá v Brně a Praze až 200 lidí

Insiderské drobky od bývalého zaměstnance 2K Czech.

Xboxový boss kritizuje PS5 od Sony: Nextgen exkluzivity jdou proti smyslu hraní

Ostrý výrok z Microsoftu + o brždění starým hardwarem.

Obal GodFall pro PS5

Rubačka od Gearboxu nemůže zůstat pozadu.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna