Detaily o L.A. Noire na Switch

I její termín.

Začátkem měsíce ohlášená modernizace starší detektivky od Rockstaru dorazí i na hybridní konzoli od Nintenda a japonská média dnes přinesla konkrétnější detaily o jejím fungování.

L.A. Noire (Alza.cz) na Switch má prý naplno využít jeho specifické funkce. Čili dotykové ovládání po odstranění zařízení z doku, gyro operace v Joy-Con módu, rozlišení 1080p v TV režimu a 720p v přenosném režimu. O framerate jsme nic nezaslechli, ale počítat s čímkoli vyšším nad 30 fps by bylo bláznovství. Brzy se prý objeví trailer.

V Japonsku tato verze vyjde až 7. prosince, takže buď tam má hra zpoždění oproti západnímu světu nebo došlo k odkladu této verze oproti těm pro PS4/X1 slíbeným již na půlku listopadu. Hra tam pro Switch bude stát 5389 jenů, v přepočtu 1100 Kč, a zahrne veškerá DLC.

Na PS4 bude nově podporováno rozlišení 1080p (původní hra uměla jen 720p) a na PS4 Pro dokonce 4K. Odemykatelný kriminální oblek vám prý dovolí použít novou kolekci předmětů a speciálních schopností. Video o původní verzi:

Reklama

Přeskočit na komentáře (3)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Borderlands 3 oficiálně, analýza traileru

+ další oznámení k minulým dílům a skrytý termín?

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna