Balení HTC Vive s Fallout 4 VR

Zvýhodněná akce i v ČR, ale...  

HTC se už asi nemohlo dívat na to, jak jim Sony s PlayStation VR utíká v prodejích (až se to nelíbí jejímu šéfovi), tak se dokopalo k domluvení jedné prodejní akce.

Jedná se o hardwarový bundle headsetu HTC Vive prý "s nejočekávanější VR hrou současnosti" - Fallout 4 VR. Ta má být dle zkušeností novinářů lepším zážitkem než konverze Skyrimu do VR od téže firmy.

1

Čili všichni, kdo si od dnešního dne zakoupí HTC Vive na vive.com nebo na Alza.cz (ovšem cenovka 19 tisíc korun!), získají bezplatně kód v hodnotě 60 eur ke stažení titulu Fallout 4 VR, který si budou moci zahrát od 12. prosince. Podmínkou k získání klíče je věk od 18 let. Jedná se o časově omezenou akci, která nebude trvat věčně.

"Fallout 4 VR obsahuje kompletní herní zážitek se zcela novou bojovou, řemeslnou a budovatelskou filozofií plně přizpůsobenou virtuální realitě. Bethesda dodržela slib a přináší stejně rozsáhlý svět, který byl k vidění v původní hře, a současně těží maximum z pohlcujícího využití virtuální reality v pokojovém měřítku, které HTC Vive nabízí, pro dech beroucí zážitek v Pustině," sdělil Joel Breton, generální ředitel Vive Studios. "Hra s téměř nekonečným obsahem, stovkami lokací, postav a úkolů, která bude plně hratelná ve VR, je něco, co jsme chtěli přinést VR herní komunitě. Nyní jsme nadšeni, že tuto hru poskytneme novým majitelům Vive a těšíme se na spuštění hry ve Vive v prosinci."

Kdo už HTC Vive vlastní z dřívějška a mrzí ho to, může si Fallout 4 VR předobjednat a za to získat tříměsíční předplatné do aplikace Viveport zdarma.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna