Česká cena Xbox bundlů Assassins Creed

Pokud netankuje Xko.

Od domácí pobočky Microsoftu nám dorazila doplňující zpráva týkající se před pár dny ohlášeného balení Xbox One S společně s plnou hrou Assassins Creed Origins.

1

Pro někoho, kdo nemá přes třináct tisíc na novou konzoli s přívlastkem X, to může být lákavá nabídka. Oba bundly už visí i v nabídce Alza.cz s toutéž cenou v korunách.

Vydejte se na cestu v čase a odhalte začátky bratrstva zabijáků s dvojicí nových balení konzole Xbox One S Assassin's Creed Origins (1 TB a 500 GB), které se dostanou do prodeje 27. října. Model s 500 GB pevným diskem se bude prodávat za odhadovanou maloobchodní cenu 7499,- Kč a model s 1 TB pevným diskem bude v prodeji za odhadovanou maloobchodní cenu 349 euro - 9499,- Kč.

Balení konzole s 500 GB diskem obsahuje kód ke stažení plné verze Assassin's Creed Origins, v balení konzole s 1 TB pevným diskem najdete kódy na stažení her Assassin's Creed Origins a Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

V obou baleních najdete konzoli Xbox One S, která je vybavená podporou přehrávání Blu-ray disků a streamování video obsahu ve vysokém 4K rozlišení s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR), bezdrátový ovladač Xbox, měsíční předplatné služby Xbox Game Pass a zkušební konto Xbox Live Gold na 14 dní.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dobré ráno s Eurogamerem - neděle, 23. února

Falešné zvěsti o Sony, využití Unrealu v Mandalorian, další milion na GeForce Now, plány tvůrců Shadow Warrior...

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

Rogue Lords od tvůrců Styx ohlášeni

První info o tahovém RPG s přisluhovači pekla.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna