Živý filmeček Assassins Creed Origins

Umělecké dílo s kozami.

Po jeho dokoukání se vám chce zvolat cosi o uměleckém dílu a že takové vás naladí na dobovou atmosféru mnohem lépe než sebelepší sestřih z hraní. Skutečně, režisérem byl totiž Daniel Wolfe, který má na svědomí krátký film Paulo Nutini - Iron Sky či snímek Catch Me Daddy.

Živý filmeček na brzký Assassins Creed Origins (Alza.cz) konbinuje herce s počítačem dodělanými prostředími (pevností) a je o povstání proti vrchnosti ve starověkém Egyptě 49 let před naším letopočtem. Že k tomu ani není potřeba velká armáda, nýbrž stačí jeden vycvičený borec, kterého nikdy nezahlédnete, protože se skrývá ve stínech či skáče po střechách. Něco jako ten had lezoucí postelí s nic netušící obětí:

V dalších záběrech pak spatřujeme škorpiona lezoucího po nedojedeném pomelu na stole (nějak to tam s ním asi přeháněli!), ryby mrskající se na zemi, obyčejný život spodiny v podhradí a hlavně luxusní lázně s vládcem, spoře oděnými ženami a přežvykujícími kozami, které pak vezmou nohy na ramena stejně jako zajatci utíkající z vězení. Jestli tohle všechno podobně zažijete v letošním dílu Assassina, bude to pecka.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna