- Razer odhalil nové tematické periferie. Potěší fanoušky Overwatch a především hrdinka D.Va. Budou si moci koupit podobný headset, jako nosí D.Va ve hře a také myš s podložkou v novém designu.

1

- Zajímavý hardware z října rekapituluje tradiční měsíční přehled. Novinky byly pestré, od nové Nvidia grafiky přes retro vydání Commodore 64 až třeba po ultra-levnou herní myš od Genesis. Zapomenout nelze ani na Ryzen Mobile.

- Pokud vám náhodou uniklo: Microsoft začal prodávat Xbox One X - svoji konzoli pro 4K hraní.

- Logitech ukázal, jak do virtuální reality přenést skutečnou klávesnici, aby se vám ve virtuálním světě dobře psalo. Virtuální klávesnici pak můžete „přeskinovat". Zatím to vypadá na nejlepší řešení psaní ve VR.

2

- Nejnovější díl podcastu GrunexCast se věnuje nedávno představenému telefonu Razer Phone. Má vůbec šanci v konkurenčním prostředí, kterému dominuje Samsung & Apple?

- SteelSeries uvádí další variantu headsetu Arctis 3. Jmenuje se jednoduše Arctis 3 Bluetooth a jak lze poznat z názvu, funguje skrze kabel a právě BT. To ale není vše. Headset zvládne zvuk z obou zdrojů zároveň. Kabel tak připojíte třeba ke konzoli a skrze BT můžete komunikovat s kamarády nebo poslouchat hudbu.

- Jak se hraje na prohnutém monitoru, který je navíc vybaven obnovovací frekvencí 144 Hz a technologií Quantum Dot? Na do odpoví recenze Samsung C24FG70.

3

- Nvidia se rozhodla svést na Star Wars vlně. Svoji výkonnou kartu Pascal Xp nabídne ve dvou edicích Star Wars. Jedna je samozřejmě pro fanoušky řádu Jedi se zeleným podsvícením a na své si přijdou také zastánci Impéria. Obě karty se liší také v celkovém designu.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah