Abyste odemkli Dartha Vadera ve Star Wars: Battlefront 2, musíte hrát 40 hodin

Nebo si ho koupit.

Aby hráči dokázali EA, že Star Wars: Battlefront 2 (koupit na Alza.cz) se skutečně blíží k Pay to Win, na Redditu je zajímavá datová analýza, která odpovídá na otázky, jak dlouho musí člověk hrát, aby odemknul něco, co si může prostě kdykoli koupit.

Například abyste si koupili ve hře jednoho hrdinu za 60 000 kreditů, musíte hrát neuvěřitelných 40 hodin.

EA se k tomu také nepostavili s oficiální odpovědí příliš dobře a jejich odpověď je jeden z nejhůře hodnocených postů na Redditu. V diskusním vláknu s názvem "Jako fakt? Zaplatil jsem 80 dolarů, abych měl Vadera zamčeného?" odpověděli, že hráči při odemknutí postav mají mít pocit zadostiučinění. Proto jsou hrdinové tak drazí.

Přesto EA dodává, že se neustále snaží sledovat, kolik kreditů denně hráči vydělávají a podle toho budou hru postupem času balancovat. Takže je možné, že abyste dosáhli dostatku kreditů na koupi Dartha Vadera, nebudete muset strávit u hraní tolik času.

Nebo prostě vytáhněte peněženku a kredity si můžete koupit. To se vám tak trochu EA snaží naznačit. Jde to ale poněkud složitě, protože si nemůžete koupit kredity. Můžete si koupit krystaly, za ty si nakoupíte loot boxy, duplikované karty z loot boxů zničíte a za to dostáváte kredity. A takhle si můžete na hrdiny vydělat. Podstatně i rychleji, pokud jste bohatí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna