Přídavek Tac-Ops DLC pro hru Arma 3 vychází už 30. listopadu

Nabídne plnohodnotnou kampaň pro jednoho hráče, rozdělenou do tří samostatných celků.

Studio Bohemia Interactive představilo nejnovější stahovatelný obsah pro vojenskou akci Arma 3. Vydání je naplánováno už na konec tohoto měsíce - konkrétně 30. listopadu. Arma 3 Tac-Ops DLC Singleplayer Mission Pack prověří hráčské schopnosti ve třech odlišných vojenských operacích.

1

Kompletní kampaň nabídne minimálně 8 hodin hratelnosti, která je pochopitelně dále určena obtížností a odlišným přístupem každého hráče. Autoři sami doporučují si každou z misí zkusit několikrát a vyzkoušet si odlišné cesty. V některých operacích je dokonce možné celý průběh zažít z pohledu úplně jiné jednotky.

2

Tři operace pro jednoho hráče jsou "Všemu navzdory" zachycující občanskou válku zuřící devět let před kampaní „Východní vítr" napříč republikami Altis a Stratis. "Odrazový můstek", kde posily jednotek NATO reagují na krizi Východní vítr tak, že musí nejprve obsadit strategický ostrov Malden. Poslední "Ocelový Pegas" je o invazi do Altisu, kdy se jednotky NATO pokusí o troufalý vzdušný útok, vedoucí k otevření druhé fronty.

3

Arma 3 Tac-Ops DLC Mission Pack je právě teď k dispozici v předobjednávce s 10% slevou na Steamu a na Bohemia Store za cenu 4,49 € / 5,39 $ / 4,04 £ (běžná cena: 4,99 € / 5,99 $ / 4,49 £). Další možností, jak si DLC koupit, je pořízení Arma 3 DLC Bundle 2, díky kterému lze ušetřit více než 25 % ze samostatné koupě DLC balíčků Arma 3 Tac-Ops Mission Pack, Arma 3 Jets, Arma 3 Laws of War a chystaného Arma 3 Tanks.

4
5

Reklama

Související obsah

Odsun Mafia 1 rebootu na později, jak jsme se obávali

+ kdy přesně uvidíme první záběry z hraní?

Halo 3 pro počítače má přesný termín

Další hra z dřívější kompiilace.

Získej 40 000 Kč hraním LoL a WoT, startuje OMEN Summer Series

Nastartujte motory, vylaďte svá obrněná vozidla!

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna