Cyberpunk 2077 už má zcela fungující engine, datum vydání pořád neznáme

A jen tak se ho nedozvíme.

Adam Kicinski, šéf CD Projekt Red, měl rozhovor s polským webem Puls Biznesu, kde prozradil pár novinek ohledně Cyberpunk 2077. Podle jeho slov při vývoji právě uzavřeli velmi důležitou fázi produkce.

Zatím jsou spokojení s tím, jak vývoj pokračuje a nebyli žádné větší problémy nebo záseky. Podle Kacinskiho už mají plně funkční a běžící engine, který museli v CD Projektu vyrobit specificky pro tento titul. Pořád ale na něm budou pracovat a průběžně ho vylepšovat.

"Engine běží a funguje. Pořád na něm budeme dále pracovat. Pro každou naší hru jsme museli vyvinout technologii a tentokrát to také tak bylo. Musí vyhovovat našim požadavkům pro specifický titul a pro svět, který vytváříme a musí být vhodný pro zařízení, která jsou na trhu. To znamená, že engine potřebuje neustálé aktualizace a modifikace se pak dělají až později."

1

Takže vývoj Cyberpunk 2077 pokračuje výborně. Kdy ale hra vyjde? Kacinski řekl, že CD Projekt Red v tomto roce ještě datum vydání neprozradí. Nejen to, není si ani jistý, že se ho dozvíme v roce 2018.

"Musíte počkat na oficiální oznámení. Datum tenhle rok neoznámíme. Oznámíme ho příští rok? To s jistotou nemůžu říct. Komentovat spekulace by pro nás nebylo moc výhodné."

Což znamená, že pokud se na Cyberpunk 2077 těšíte, musíte se obrnit trpělivostí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zahájena beta Back 4 Blood

Jak na předčasný přístup?

10. srpna v šest večer proběhne vysílání Microsoftu o nezávislých hrách

Včetně oznámení od Rebellionu či Chump Squad, tvůrců The Artful Escape, Ollie Ollie World a Library of Ruina.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna