Minulý týden bylo odhaleno, že únorový bojový sport EA Sports UFC 3 (Alza.cz) v betě obsahuje podobně otravné mikrotransakce jako ve Star Wars Battlefront 2. Nyní se k tomu EA oficiálně vyjádřili.

Brání se tím, že mikrotransakce jsou omezeny na režim Ultimate Team, stejně jako tomu je ve FIFA, kde to hráči milují. Čili prý nic nového a pouze volitelná možnost pro ty, kteří chtějí ušetřit čas nákupem balíčků.

"V žádném jiném módu UFC 3 nejsou zakoupitelné upgrady zápasníků. Náš systém matchmakingu zohledňuje bojovníkovy vlastnosti, pohyby, boosty či perky a prioritizuje dání dohromady těch hráčů, kteří mají rovněž zakoupené upgrady. Cílem je zabránit jejich setkání s ostatními," uvedli EA pro IGN.

Jak zdůraznili, ve hře jsou ještě další MP režimy jako Online Ranked Championships či Online Quick Match pro kompetitivní, oddechové řežby. Beta jim prý velmi pomáhá ve vyladění všech aspektů hry a nadále vítají hodnotnou zpětnou vazbu od testerů. Mezi ně jste se mohli zařadit i vy, jelikož beta se o víkendu otevřela všem zájemcům na PS4/X1.

S UFC 3 se pojí zábavná kauzička, kdy jeden chlapík na Twitch živě streamoval celý reálný šampionát UFC218 a měl u toho v ruce gamepad, takže lidé věřili, že se dívají na hru od EA, i když ve skutečnosti šlo jen o nelegální vysílání cizího obsahu. Tak realistická je grafika hry, až se vyhnul nahlášení za neautorizovaný stream. Nasbiral za tu dobu 60 tisíc retweetů a dvojnásobek liků. Pro EA tím zařídil bezvadnou reklamu, takže ti si na něj stěžovat určitě nebudou.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama