Mělo se za to, že tuhle roli zastane královohradecký Playman, který jinak zastupuje zahraničního vydavatele Deep Silver. Ale dopadlo to jinak, než se předpokládalo.

Domácím distributorem krabicovky Kingdom Come: Deliverance (Alza.cz) se stal Comgad, který to dnes oznámil tiskovou zprávou.

Doporučená maloobchodní cena činí 1399 Kč (50 eur). Potvrzena byla přítomnost českých titulků jak na PC, tak v konzolových verzích. Datum platí stejné jako ve světě, tzn. 13. února 2018.

"Ve speciální edici navíc hráči získají exkluzivní herní obsah „Poklady minulosti", který do hry přidá nové mapy k pokladům a zbroj pro hlavní postavu. K dispozici bude i sběratelské balení, jehož obsah upřesníme později," uvedl Comgad.

Samotní Warhorse jinak před pár hodinami vypustili nové video o hudbě v Kingdom Come nahraném symfonickým orchestrem v pražském Rudolfinu:

Píše se rok 1403, a ty, syn kováře, jsi jeden z mála lidí, kteří přežili nelítostný nájezd žoldáků do tvé rodné vesnice. Bez domova, bez rodiny a bez budoucnosti se ocitáš ve službách šlechtice Racka Kobyly, který se staví na odpor Zikmundově vpádu. Po smrti milovaného císaře Karla IV. se království ponořilo do doby temna: válka, korupce a nesvár trhají tento klenot Svaté říše římské na kusy. Osud tě vtahuje do tohoto krvavého střetu a zuřící občanské války, ve kterém bojuješ za budoucnost Čech.

Teď konečně poznáš, co je středověk. Žádní draci, žádná magie - jen odhodlání, nabroušené meče a okouzlující okolí Sázavy. Zní to povědomě? Mělo by.

Očekávané RPG Kingdom Come: Deliverance ti nabídne obrovský svět s nelineárním, dynamickým příběhem a dobovými reáliemi. Čeká na tebe obtížný soubojový systém, který nedá nikomu nic zadarmo, i propracované úkoly a nekonečné množství možností.

Kterou cestou se vydáš?

- komentáře (5)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

RECENZE Kingdom Come DLC From the Ashes

Nešťastné načasování obnovy Přibyslavic.

Warhorse hledají personalistu

Pro nábor dalších vývojářů.

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama