Bandai Namco mají 15. prosince pořádat sešlost pro novináře, kde prý oznámí pětici her - včetně remasteru Dark Souls 1 pro PlayStation 4, Xbox One a pro Switch.

S touto překvapivou zprávou vyrukoval Marcus Sellars, redaktor neznámého webu Switch Network. Druhý upřesňující tweet později radši smazal, což přidává na důvěryhodnosti informace, ale ten původní na sociální síti stále visí.

2

Nintendo prý má být na zmíněné akci hodně zastoupeno, ale nás hlavně zajímá ta konverze prvního Dark Souls (Alza.cz), o které se dosud nevědělo.

Dávala by logiku i s vydáním někdy na přelomu března a dubna jako obvykle, samozřejmě s optimalizacemi pro Xbox One X a PlayStation 4 Pro. Výrobce to nicméně zatím nijak nekomentoval. Originál vyšel jen pro PS3/X360/PC (recenze).

1

Do podobné kategorie se řadí zpráva z Koreje, kde tamní ratingová organizace proklepla Assassins Creed Rogue (Alza.cz) pro PS4/X1. S údajně plánovaným vydáním 18. března 2018.

Jde už o druhý takový nález o předělávce staršího dílu série, přičemž ten první pocházel z italských obchodů, takže to můžeme brát jako jistou věc. Jaro tedy zřejmě bude ve znamení stále populárních remaků.

- komentáře (2)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Recenze datadisku Dark Souls: Artorias of the Abyss

Zpátky do temnot, pro veterány povinně.

Oznámeno Dark Souls Remastered

UPDATE 3 + trailer, PS4 trilogie.

Podívejte se na Greatsword of Artorias z Dark Souls ve skutečnosti

Vytvořili ho stejní lidé jako Saw Cleaver z Bloodborne.

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama