Nedostatek velkých PS4 exkluzivit před Vánocemi zalepila Sony tím nejsnazším možným způsobem, který také může jako vedlejší efekt pomoci v hlasování o nejlepší hry právě končícího roku.

Vzala březnový hit Horizon Zero Dawn (který mimochodem už v celoročních číslech předstihlo zlevněné Gran Turismo Sport), přidala k němu nedávný datadisk The Frozen Wilds (recenze) a vše v těchto dnech vyvrhla na pulty v Complete Edition. Na Alza.cz aktuálně za atraktivní sníženou cenu 1199 Kč.

Událost připomíná startovním trailerem, ve kterém nevšedně nejsou citováni redaktoři nebo média, nýbrž cosplayerky, herečky či režisérky, všechny nadšeně vyprávějící, jak je bavilo stát se ve hře hrdinkou Aloy.

Paralelně s tím přichází do obchodů Dead Rising 4: Frank's Big Package (Alza.cz), což se opět týká jen majitelů PS4. O rok uměle pozdržená konverze této zombie akce kvůli exkluzivitě Microsoftu se nyní smí objevit i na konzole od Sony, které na tom stejně jako u Rise of the Tomb Raider jedině vydělaly, protože hra byla oproti negativně hodnocené původní verzi (recenze) nemálo vylepšena. I v tomto případě jsme dostali startovní trailer:

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna

Související obsah

Poslední

Nastínění pár oznámení chystaných na Gamescom

Plus 34 neohlášených her THQ Nordic.

Burnout Paradise Remastered nakonec i pro PC

Hlavně zviditelnění Origin Access.

Odklad Spyro Trilogy o dva měsíce

Přiznání, že se nestíhá.

Reklama